Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Yıldız Kız Basketbol yarışmasında, Canik Uludağ Ortaokulu ve Çorum Mustafa Kemal Ortaokulu arasında oynanan maçta Canik Uludağ Ortaokulu 93-23 maçı kazandı.
Üçüncü gün Çankırı Mehmetçik Ortaokulu ile yapılan maçta 79-39 yenerek Canik Uludağ Ortaokulu 2 de 2 yaparak maçları kazandı. ![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2024/02/65d4d51c2b892.jpg)
Canik Uludağ Ortaokulu galibiyetlerini Okul Müdiresi Zerrin Karagöl Şen ve Antrenörleri Ebru Tunçer ile kutlayarak hatıra resmi çekindiler. Haber: Yadigar Karataş
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2024/02/65d4d53249960.jpg)
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2024/02/65d4d51c2b892.jpg)
Canik Uludağ Ortaokulu galibiyetlerini Okul Müdiresi Zerrin Karagöl Şen ve Antrenörleri Ebru Tunçer ile kutlayarak hatıra resmi çekindiler. Haber: Yadigar Karataş
-----Sponsorlu Bağlantılar-----