Eğitim Bir Sen Samsun İl Başkanı Başkanı Hamdi Yıldız, 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle yaptığı açıklamada, "Şuur sermayesini artırmaya, bilgi haznesini büyütmeye,idrak zeminini güçlendirmeye,olaya ya da olguya dair hikmeti keşfetmeye dönük eylemleriyle beşerin insanlasması ve bireyin uzmanlasması yolculugunun rehberi olarak kabul ettiğimiz öğretmenlerimizin gününü kutlar Yüce Yaradan'dan sağlıkla, huzurla hizmet etmelerini dileriz."
-----Sponsorlu Bağlantılar-----