SPOR Yayınlanma: 04 Şubat 2023 - 14:59 Erzurumspor FK U19 ve Samsunspor U19 Maç sonucu 0-2 U19 Elit B Ligi'nde mücadele eden Yılport Samsunspor U19 takımı deplasmanda oynadığı Erzurumspor FK U19 takımını 2.0 mağlup etti. SPOR 04 Şubat 2023 - 14:59 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde oynanan karşılaşmada Samsunspor'un gollerini Yunus Emre Yıldız ve Emir Hakan Patan kaydetti. -----Sponsorlu Bağlantılar----- YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Anabolik Steroidler Birçok Hastalığa Yol Açabilir Anabolik Steroidler Birçok Hastalığa Yol Açabilir