Programda okul müdürü Nagihan ÇAĞLAK BAY; Erken yaşta STKlara destek veren çocukların bireyselllikten toplumsallığa geçerek empatik düşünmesine,
; zihinsel,duygusal,ahlaki, sosyal yönden gelişimine katkı sağlayacağını ve ileride özgeçmişlerinde onlar için büyük bir fark yarayacağına değindi.Bu nedenle okul olarak LÖSEV gibi toplum yararı na çalışan STKlara destek vereceklerini belirtti. LÖSEV 'in Proje Sorumlusu Betül AKIN ise LÖSEV' in sadece Lösemili çocuklara değil tüm kanser hastalarına tedavi imkanı sağladığı ;ayrıca ailelere maddi, manevi, eğitim gibi konularda da destek olduğu bilgisini verdi. LÖSEV Dükkan ürünlerinin yer aldığı stant ve inci kumbaram gibi çalışmalar ile de program büyük etki yarattı.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----