Samsun Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen Ragbi Gençler, Yıldızlar ve Küçükler İl Birinciliği Bafra İlçesi Şehir Stadyumunda oynana final müsabakalarının ardından sona erdi.
1 / 7
Dereceye giren takımlara düzenlenen törenle ödüllerini Bafra Kaymakamı Sayın Cevdet Ertürkmen, Bafra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şenocak, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu takdim etti.