E-Devlet'ten e-mail yoluyla koronavirüs bilgilendirmesi

E-Devlet Kapısı Türkiye.gov.tr adresinden Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijitam Dönüşüm Ofisi'nden e-mail yoluyla koronavirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi yapıldı.

ABONE OL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de koronavirüs nedeniyle ikinci ölümün gerçekleştiğini açıklayarak vaka sayısının da 191 olduğunu söyledi.
Alınan önlemler kapsamında vatandaşlarda hem görsel hemde yazılı olarak bilgilendirilmeye devam ediliyor. E-Devlet Kapısı Türkiye.gov.tr adresinden Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijitam Dönüşüm Ofisi'nden e-mail yoluyla koronavirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi yapıldı. 
Bilgilendirmede özellikle daha fazla risk taşıyan 60 yaş üstü olanlar, gebe veya emziren kadınlar ve ciddi kronik tıbbi hastalığı olanların evden çıkmalaları konusunda uyarıldı. 

EVİNİZDEN ÇIKMAYIN!
İşte Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijitam Dönüşüm Ofisi'nden e-mail yoluyla gönderilen mesaj da, "Ülkemizin tüm kamu kurum ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüse karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir.
Vatandaşlarımızın bu husustaki farkındalığının artması daha etkin bir mücadele sağlayacaktır.
Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak önem arz etmektedir.
Bu doğrultuda, vatandaşlarımız (özellikle daha fazla risk taşıyan 60 yaş üstü olanlar, gebe veya emziren kadınlar ve ciddi kronik tıbbi hastalığı olanlar) kendilerini ve çevrelerini korumak üzere çoğu kamu hizmetlerine e-Devlet Kapısı ve diğer Dijital Türkiye Platformları üzerinden evlerinden çıkmadan erişim sağlayabilirler.
UNUTMAYALIM...
KORONAVİRÜS, ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR." denildi.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular...

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4