GÜNCEL Yayınlanma: 31 Ekim 2020 - 10:50 Samsunspor Basketbol oyuncu ve teknik personel covid oldu Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi tarafından yapılan haftalık rutin testlerde 6 oyuncu ve 4 teknik personelin Covid-19 testleri pozitif çıkmıştır. GÜNCEL 31 Ekim 2020 - 10:50 TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Oyuncuların ve teknik personellerin izolasyon ve tedavi süreci devam etmektedir. -----Sponsorlu Bağlantılar----- # Samsunspor Basketbol oyuncu ve teknik personel covid oldu Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında 31 Ekim Samsun nöbetçi eczane 31 Ekim Samsun nöbetçi eczane