Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. yıl dönümü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Özdemir kutlama mesajında şu sözlere yer verdi: "18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. yıldönümünde Vatan uğruna canlarından geçen bütün kahramanlarımızı şükran ve minnetle yâd ediyor, tüm şehitlerimize ve ahirete irtihal eden gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----