KAVSİYAD tarafından geleneksel hale gelmesi planlanan ve ilk kez düzenlenen Tirit Gecesi, Rüya Park Düğün Salonu'nda Kavak Kaymakamı Faruk Atar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 22. Dönem Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin'in yanı sıra siyasi parti temsilcileri, bürokrat, STK temsilcisi ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2022/12/63a6dac67e259.jpg)
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2022/12/63a6dab6defda.jpg)
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2022/12/63a6dadcac4bb.jpg)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----