Ellerine renkli çorap giyerek poz veren Liv hekim ve çalışanları, herkese çağrıda bulunarak kampanyaya destekte bulundu.
“Down Sendromlu bireyler, toplumumuzun değerli ve eşsiz üyeleridir”
Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut, “Down Sendromu, genetik bir farklılık nedeniyle oluşan bir durumdur. Down Sendromlu bireyler, toplumumuzun değerli ve eşsiz üyeleridir ve bizler onların haklarını korumak ve onları desteklemek için elimizden geleni yapmalıyız. Farklılıklarımızın renklerine saygı duyalım, Down Sendromlu bireylerin güçlü yanlarını kutlayalım” şeklinde konuştu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----