7 Haziran’da Gaziantep’te başlayan turne programında ilk olarak Gaziantep Vali Erdal Ata İlkokulu’nda yüzlerce çocukla buluşan Samsun Devlet Opera ve Balesi, aynı gün Gazişehir İlkokulu’nda iki temsil daha gerçekleştirdi.
8 Haziran’da Adıyaman Borsa İstanbul İlkokulu’nda “Eni’nin Kalbi” ni küçük kalplerle buluşturan Samsun Devlet Opera ve Balesi’nin 13 kişilik turne ekibi, Adıyaman Menderes İlkokulu’nda da sevgi dolu kalplerle kucaklaştı.
Samsun Devlet Opera ve Balesi koro sanatçıları İpek İncekaş, Melisa Ezer, Esra Arslantürk, Serap Göçken ve Murat Çamlıtepe, “Eni’nin Kalbi” çocuk oyunu ile 9 Haziran Cuma günü Malatya’da depremzede çocuklarla bir araya gelecek.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----