Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede yürütülen projelerle ilgili Ankara’da bakanlıklarla görüştüğünü belirterek, “Bizleri bir an bile olsun yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Fuat Köktaş’a en kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Üç gün boyunca Ankara’da, ilçede yürütülen tüm projelerin yapımı ve finansmanı konusuyla ilgili temaslarda bulunan Başkan Togar, tüm bakanlıklarla görüşme sağladı.
Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“Üç gündür yoğun geçen Ankara ziyaretinde ilçemiz adına yürüttüğümüz tüm projelerin yapımı ve finansmanı konusunda ilgili tüm bakanlıklarımız ile olan görüşmelerde bizleri bir an bile olsun yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Fuat Köktaş’a en kalbi şükranlarımı sunuyorum.”
-----Sponsorlu Bağlantılar-----