Türk Ruleti adlı romanı için imza günü düzenleyen Samsunlu yazar Adnan Öz'ü kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri siyasi partilerinin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yoğun bir şekilde katılırken, Öz'ün yazar arkadaşları da bu anlamları gününde yanlız bırakmadı.
İmza gününde ayrıca bu zamana kadar görülmemiş bir şey yapıldı. Türk Ruleti kitabını imzalatanlara kişiye özel ad ve soyadı yazılı bardak hediye edildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----