AK Parti'den Samsun Milletvekili seçilen Mehmet Muş, 2 yılı aşkın süredir yürüttüğü Ticaret Bakanlığı görevini Ömer Bolat'a devretti.
Milletvekili Muş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "2 yılı aşkın süredir yürüttüğümüz Ticaret Bakanlığı görevini bugün Sayın Ömer Bolat Bakanımıza devrettik. Kendisine başarılar diliyorum. Beni bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlıktaki tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum."
-----Sponsorlu Bağlantılar-----