SİYASET Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 01:04 Serhat Türkel Atakum Belediye Başkanı Oldu 31 Mart 2024 Samsun Atakum ilçesi seçim sonuçlarının yüzde 75,47 açılan sandık oranlarına bakıldığında Serhat Türkel kazanmış gözükmektedir. SİYASET 01 Nisan 2024 - 01:04 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Samsun Atakum'da resmi olmayan sonuçlara göre, açılan yüzde 75,47 sandık oranına göre CHP adayı olan Serhat Türkel seçimi kazandı. -----Sponsorlu Bağlantılar----- YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Hüseyin Dündar Çarşamba Belediye Başkanı Oldu Hüseyin Dündar Çarşamba Belediye Başkanı Oldu