SİYASET Yayınlanma: 18 Ocak 2019 - 22:57 Hamit Kılıç Bafra Belediye Başkan Adayı oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Ocak'ta açıklayacağı Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı belli oldu. SİYASET 18 Ocak 2019 - 22:57 TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Haber merkezimizin ulaştığı bilgiye göre AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç oldu. -----Sponsorlu Bağlantılar----- # Hamit Kılıç Bafra Belediye Başkan Adayı oldu Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında İbrahim Sandıkçı Canik Belediye Başkan Adayı oldu İbrahim Sandıkçı Canik Belediye Başkan Adayı oldu