SPOR Yayınlanma: 22 Eylül 2020 - 15:54 Samsunspor Antrenman Yaptı Samsunspor, bu sabah yaptığı idmanla hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Royal Hastanesi Bandırmaspor maçı hazırlıklarına başladı. SPOR 22 Eylül 2020 - 15:54 TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman pas çalışması ile ısınma, 4'e 4 iki jokerli oyun, 3'e 3 minyatür kale oyunu ve 6'ya 6 kalecili oyunun ardından son buldu. -----Sponsorlu Bağlantılar----- # Samsunspor Antrenman Yaptı Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Diyabetik komplikasyonlar pek çok organa hasar veriyor Diyabetik komplikasyonlar pek çok organa hasar veriyor