Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenmanda Aydeniz Et Balıkesirspor maçında oynayan oyuncuları yenileme çalışması yaparken, diğer oyuncular da hareketlilik ve pas çalışması ile ısınma, 5’e 5 beş jokerli oyun ve 8’e 8 yarı sahada oyun oynadı.![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/SS1_1688.jpg)
Tedavisi devam eden Caner Arıcı sağlık ekibimiz eşliğinde çalışırken, Veli Çetin ise takımla birlikte çalışmalara başladı.
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/SS1_1688.jpg)
Tedavisi devam eden Caner Arıcı sağlık ekibimiz eşliğinde çalışırken, Veli Çetin ise takımla birlikte çalışmalara başladı.
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/SS1_1639.jpg)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----