SPOR Yayınlanma: 13 Mart 2021 - 22:01 Samsunspor U19- Altınordu U19 Maç Sonucu 2-0 Spor Toto 1. Ligi U19 Akademi Ligi'nde Yılport Samsunspor U19 sahasında konuk ettiği Altınordu U19 takımını 2-0 mağlup etti. SPOR 13 Mart 2021 - 22:01 TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Samsunspor U19, golleri 45+2'nci dakikada Emirhan Gürler ve 85'inci dakikada Polat Yaldır'dan geldi. -----Sponsorlu Bağlantılar----- # Samsunspor U19 Altınordu U19 Maç Sonucu 20 Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Turkish Open 2021 – 4. Gün Turkish Open 2021 – 4. Gün