Yılport Samsunspor Futbol Akademi oyuncularından Bedirhan Çetin, U16 Milli Takımlar 7-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceği hazırlık kampı aday kadrosuna davet edildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Yılport Samsunspor Futbol Akademi oyuncularından Bedirhan Çetin, U16 Milli Takımlar 7-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceği hazırlık kampı aday kadrosuna davet edildi.