Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Yılport Samsunspor U16 gollerini 45, 51 ve 80'inci dakikada Emre Köroğlu, 49'uncu dakikada Berat Efe Eser ve 60'ıncı dakikada Can Fırıncı kaydetti.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Yılport Samsunspor U16 gollerini 45, 51 ve 80'inci dakikada Emre Köroğlu, 49'uncu dakikada Berat Efe Eser ve 60'ıncı dakikada Can Fırıncı kaydetti.