Tekkeköy Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; "Kutlukent bölgemizde Kirazlık ve İstiklal Mahallelerimizdeki deremizin etrafındaki yollarımızda kendi atölye kademelerimizde tasarlayıp ürettiğimiz dekoratif aydınlatma direkleri ile beraber mahallelerimizi daha güzel bir görüntüye oluşturmak amacıyla yapacağımız çalışmalar öncesinde ekip arkadaşlarımız ile birlikte yerinde incelemelerde bulunduk.
Çalışmalarımız tamamlandığında mahallelerimiz daha renkli ve daha estetik bir görüntüye ulaşacak.
Her şey daha güzel bir Tekkeköy için..." denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----