Tekkeköy Belediyesi Sosyal Medya hesabından yapılan açıklamada; "Gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olması, sosyal bilinci ve ahlaki değeri yüksek bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunması, çeşitli aktiviteler içerisinde yer alarak sosyal beceri kazanabilmeleri amacıyla ilçemize kazandırdığımız Gençlik Merkezimiz ile evlatlarımızın gelişimlerine katkıda bulunduk.
12-29 yaş arasındaki tüm gençlerimizi ücretsiz olarak düzenlediğimiz kurslarımız için Tekkeköy Gençlik Merkezimize bekliyoruz." denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----