Tekkeköy Belediyesi ilçenin yüksek kesimlerinde kar yağışı ile mücadele ediyor. Tekkeköy Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; "Belediyemiz karla mücadele ekipleri ulaşımda aksaklıkların oluşmaması için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İlçemizin yüksek kesimlerindeki mahallelerimizde karla mücadele çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor." denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----