Başkan Togar Çıkarman Mahallesi sakinleri ile biraraya gelerek müjde verdi. Çırakman Mahallesi yollarının yapılacağı planladığını bildirdi. Yol çalışmalarının başlatılabilmesi için Başkan Togar, yerinde incelemelerde bulundu.
Başkan Togar, Çırakman Mahallesi vatandaşları ile hasbihal ederek sorularını yanıtlayarak ileriye dönük taleplerine de kulak verdi. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için...
-----Sponsorlu Bağlantılar-----