6. Kez üst üste Türkiye Şampiyonluğu’nu kazanan sporcuların ve antrenörleri Yaşar Kaya ve Ömer Aydoğmuş, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret ettiler. Türkiye şampiyonu olan takımı ve antrenörlerini tebrik eden İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Sporcularımızın başarılı olması bizleri gururlandırıyor. 6 kez üst üste Türkiye şampiyonu olmanız ise ayrı bir gurur kaynadığı. Başarılarının devam etmesini diliyor, bundan sonraki süreçte katılacağınız ulusal ve uluslararası şampiyonalarda başarılar diliyorum” diye konuştu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----