Samsun'un Kavak ilçesinde eski başkan İbrahim Sarıcaoğlu'nun makam aracının, seçimi kazanan Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün'e içine suyla doldurulup teslim edildiği öne sürüldü.
Eski başkan Sarıcaoğlu ile yeni başkan Ün, konunun aydınlatılması için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıklarken konunun kamoyuna düşmesinin ardından vatandaşlardan yüzlerce yorum geldi.
Konuyla ilgili yorum yapan vatandaşlar, "Bunu yapan bellidir. Aracın anahtarı kimdeyse aracı açan ve bu münferit olayı yapanda apacık bellidir. Araça yapılan zarar belediyenin kasasından yani vatandaştan değil, zararı yapandan karşılanmalıdır" diyerek tepkilerini gösterdiler.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----