Proje kapsamında; sınıf öğretmenlerinin gözetiminde, öğrencier sınıf olrak birbirlerine mektup gönderdiler.
Daha önce de birçok okulda gerek Türkçe gerek İngilizce ve diğer dillerde mektup arkadaşlığı yoluyla; öğrencilerin uzakta olsalar da aynı düşünce, sevgi ve duygu ile birbirlerine mektup yoluyla ulaşıp, iletişim ve empati duymalarını sağlayan bu örnek uygulamadan, öğrenciler kadar, velileri, sınıf öğretmenleri ve okul idaresi de memnun.
Haber:Oktay ZERRİN
-----Sponsorlu Bağlantılar-----