Her ay düzenli olarak okutulan mevlitin 47.’si öğlen namazı sonrasında dernek binasında gerçekleştirildi. Bafra Yıldız Cami İmamı Mehmet Zengin ve Bafra Tahirağa Mescid İmamı Necatin Boyun tarafından Kuran-ı Kerim ve Yasin-i Şerif okundu.
Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, "Bu ay 47.'sini düzenlediğimiz Kuran-ı Kerim ve Mevlit programımızı icra ettik. Şehitlerimizin ve merhum gazilerimizin ruhu için okuttuğumuz mevlite her ay destek verenlere, programımıza katılanlara sonsuz teşekkür ederim" diye konuştu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----