"Kuşlara Bir Damla Umut" projesi kapsamında; okul öncesi öğrencilerimizin hazırlamış oldukları kuş yuvalarını, okulun bahçesinin çeşitli yerlerine asarak, öğrencilerimiz yuvalara gelecek olan kuşlar için yuvalara yem bıraktılar.![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/miniks.jpg)
Bu proje ile öğrencilerin işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma duygularının geliştirilmesi, soğuk kış günlerinde kuşların aç kalmaması için öğrencilerin empati duygularının gelişmesi sağlandı.
Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği görüldü."Haber:Oktay Zerrin
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/miniks.jpg)
Bu proje ile öğrencilerin işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma duygularının geliştirilmesi, soğuk kış günlerinde kuşların aç kalmaması için öğrencilerin empati duygularının gelişmesi sağlandı.
Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği görüldü."Haber:Oktay Zerrin
-----Sponsorlu Bağlantılar-----