Umre kafilesi yolcuları ile bir araya gelen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı konuşmada,’’ Bu kutsal umre görevinde ülkemize ve milletimize dualarınızı eksik etmeyin, ülkemiz için bol bol dua edin.” Dedi. Başkan Şahin konuşmasına şöyle devam etti: Umrecilerimize hayırlı yolculuklar dilerken Devletimize Milletimize dua etmelerini istiyoruz. Darda kalmış kardeşlerine gönlünü açan, huzurunu ve ekmeğini paylaşan halkımız için dua istiyoruz. Birliğimiz ve dirliğimiz için dua istiyoruz. Ülkemizde ve İslâm coğrafyasında akan kan ve gözyaşlarının durmasını, bütün kardeşlerimizin huzur ve güven içinde nice Ramazanlara ulaşmalarını, Umreye giden kardeşlerimizin salimen geri dönmelerini rabbimizden niyaz ediyoruz. ’dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----