![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/H3.jpg)
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/H7.jpg)
168 ibadethanenin Son Üç Tanesinde de Çalışmalar Başladı
İlçedeki 168 ibadethanenin 165’inin çalışmalarının tamamlandığını söyleyen Başkan Togar, “Tekkeköy’ümüzün 62 mahallesindeki 168 ibadethanemizin 165’inde gerekli çalışmalarımız tamamlandı. Son üç cami ve ibadethanemizin de çalışmalarına bugün itibarıyla başlamış bulunmaktayız. Bu yıl sonuna kadar ilçemizde el değmemiş cami, mescit gibi ibadethanelerimizin yanında öğrencilerimizin ve halkımızın kuran öğrendiği kuran kursumuz kalmayacak” ifadelerini kullandı.
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/upload/H1.jpg)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----