SPOR Yayınlanma: 11 Kasım 2023 - 15:46 Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 16:01 Yılport Samsunspor U17 ve Ankaragücü U17 Maç Sonucu 4-3 Elit A Ligi’nde mücadele eden Yılport Samsunspor U17 takımı evinde oynadığı MKE Ankaragücü U17 takımına 4-3’lük skorla mağlup oldu. SPOR 11 Kasım 2023 - 15:46 Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 16:01 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Yılport Samsunspor gollerini 55'inci dakikada Taha Yiğit Odabaş, 65'inci dakikada Arda Özyar ve 80'inci dakikada Mehmet Can Yapal kaydetti. -----Sponsorlu Bağlantılar----- YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Samsun AB Bilgi Merkezi ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdi Samsun AB Bilgi Merkezi ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdi