banner21

İstanbul'da İlkadım havası!

İstanbul Maltepe'de düzenlenen Samsunlular Buluşmasında İlkadım Belediyesi'nin standı yoğun ziyaretçi aldı. Çok sayıda Samsunlunun buluştuğu Samsun Tanıtım Günlerinde vatandaşlar memleket özlemini ve hasretini İlkadım standında giderdi.

İstanbul'da İlkadım havası!
banner9

İstanbul Maltepe'de düzenlenen Samsunlular Buluşmasında İlkadım Belediyesi'nin standı yoğun ziyaretçi aldı. 
Çok sayıda Samsunlunun buluştuğu Samsun Tanıtım Günlerinde vatandaşlar memleket özlemini ve hasretini İlkadım standında giderdi. 
Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından , Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda İlkadım Belediyesi standı ziyaretçi akınına uğradı.

SAMSUN PROTOKOLÜ İSTANBUL'DA
Görselliği ve proje tanıtım faaliyetleri ile ilgi odağı haline gelen İlkadım Belediyesi standını Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti 22 ve 23'üncü dönem Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ve eşi Emine Yeni, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, BEMBİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever ve çok sayıda İstanbulda ikamet eden Samsunlu ziyaret etti. 

YOĞUN İLGİ
Üst düzey ziyaretçilerin uğrak mekanı haline gelen İlkadım Belediyesi standına İstanbullu Samsunlular da yoğun ilgi gösterdi. Samsun'un turizm, örf, adet ve geleneklerinin tanıtıldığı, bakanların, milletvekillerinin, bürokratların, üst düzey yöneticilerin katıldığı 'Büyük Samsun Buluşması'na her yıl düzenli olarak katıldıklarını söyleyen İlkadım Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler ve Kültür ve Sosyal İşler  Müdürü Oktay Çakır, "Her yıl belediye olarak Samsun tanıtım günlerine katılmaktayız. Çok sayıda Samsunlunun bir araya geldiği bu organizasyonda ilçemizi en güzel şekilde tanıtıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4