Kahvaltıda Samsun Gülsan Sanayi Sitesi Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Ülker, Gülsan Sanayi Esnafının dükkânlarından çıkarılmak istendiğini ve yeni yapılan sanayi sitesinde yeterli yer olmadığı için büyük mağduriyet yaşandığını belirterek şikâyetlerini dile getirdi.
Güney kahvaltının ardından yapmış olduğu konuşmada Gülsan Sanayi Sitesinin sıkıntılarını bir an önce gidermek için Milli Görüş Belediyeciliği’ne ihtiyaç olduğunu dile getirerek sanayi esnafının halinin içler acısı olduğunu, alt yapı ve yolların perişan olduğunu, 30 sene önceki Belediye Başkanı Kemal Vehbi Gül zamanından kalma alt yapı yollarda sanayi esnafının mücadele verdiğini dile getirdi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----