Tekkeköy Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; "Eğitim her zaman öncülüğümüzdür düsturuyla çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.
Bugün de İstiklal Anaokulumuzu ziyaret ederek okulumuz için yapılacak olan çevre düzenlemesi, peyzaj, perde duvar, okulumuzun durumu ve öğrencilerimizi geleceğe hazırlama gibi farklı konularda daha neler yapabileceğimiz noktasında Başkan Yardımcımız Özkan Karakaya ve birim müdürlerimiz ile birlikte yerinde incelemelerde bulunduk.
Geleceğimizin teminatı evlatlarımız için her zaman çalışmaya devam edeceğiz." denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----