SAMSUNSPOR HABERLERİ Yayınlanma: 03 Ekim 2023 - 11:35 Bedirhan Çetin Samsunspor U18 Milli Takımına Davet Edildi Yılport Samsunspor Futbol Akademi oyuncularından Bedirhan Çetin, U18 Milli takımına davet edildi. SAMSUNSPOR HABERLERİ 03 Ekim 2023 - 11:35 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Yılport Samsunspor Futbol Akademi oyuncularından Bedirhan Çetin, U18 Milli Takımına 13-16 Ekim 2023 tarihleri arasında İspanya’da gerçekleştirilecek U18 Hazırlık turnuvası aday kadrosuna davet edildi. -----Sponsorlu Bağlantılar----- YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Samsun Üniversitesi'nden TEKNOFEST 2023’te Muhteşem Başarı: 3 Şehir 11 Ödül Samsun Üniversitesi'nden TEKNOFEST 2023’te Muhteşem Başarı: 3 Şehir 11 Ödül