900 yıllık Ahilik geleneğini sürdüren esnaf ve sanatkarlar camiası olarak büyüklerimize ve yaşlılarımıza saygı ve hürmet göstermenin ne kadar önemli olduğunu bilen bir kültüre sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Yaşlılarımıza karşı duyarlı olmak hepimizin insanlık görevidir. Ulu bir çınar gibi başımızda duran, varlıklarıyla bize güç veren, geçmişin tecrübelerini bugüne aktararak hayatımıza ışık tutan tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyorum. Yaşlılar haftası vesilesiyle tüm yaşlılarımıza saygı ve hürmetlerimi sunuyor, hayatlarını sağlık, huzur ve mutlulukla geçirmelerini diliyorum” dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----