31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde tekrar aday gösterilmeyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 9 Şubat Cuma günü önemli açıklamalar yapacağını bildirerek, vatandaşları belediye yanındaki etkinlik alanına davet etti.
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Togar, şu ifadeleri kullandı: 10 yıl boyunca huzurun, barışın ve hizmetin merkezi haline getirdiğimiz Tekkeköyümüzün geleceğini belirlemek, birlikte karar vermek ve önemli açıklamalar yapmak için 9 Şubat Cuma günü saat 15.30'da Aşağıçinik Dörtyol Mevkii'nden başlayacak sevgi konvoyumuzda buluşarak, saat 17.00'de belediyemizin yanındaki etkinlik alanına davet ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----