Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, belirli zamanlar içinde belediyede Halk Günü düzenleyerek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek çözüm noktasında ilgili birimlere talimat verdi.
Kavak Belediyesi'nden yapılan açıklamada; "Halk günümüzde güzel dilekleri ve duaları ile manevi desteğimiz olan tüm hemşerilerime ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Rabbim, birliğimizi daim eylesin."
-----Sponsorlu Bağlantılar-----