SİYASET Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 01:41 Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 01:43 Mustafa Candal Tekkeköy Belediye Başkanı Oldu 31 Mart 2024 Samsun Tekkeköy ilçesi seçim sonuçlarının yüzde 78,90 açılan sandık oranlarına bakıldığında Mustafa Candal kazanmış gözükmektedir. SİYASET 01 Nisan 2024 - 01:41 Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 01:43 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Samsun Tekkeköy'de resmi olmayan sonuçlara göre, açılan yüzde 78,90 sandık oranına göre Ak Parti adayı olan Mustafa Candal seçimi kazandı. -----Sponsorlu Bağlantılar----- YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder Son Haberler 3 bin yıllık tarih! Hititlerin kutsal şehri Nerik Vezirköprü'de ortaya... Arabanız kapıda yatmasın! GetirAraç’tan ek gelir yaratma fırsatı Başkan Doğan'dan Samsunspor Stadyum Tramvay Durağı ve Otopark Müjdesi Samsun'da Sürdürülebilir Bir Dünya için Pedallar Döndü Mobil vezneler İlkadım'da hayatı kolaylaştırıyor En kirli deniz, en temiz havuzdan iyi mi? Başkan Sandıkçı: Öğrencilerimizin yaz tatili sürecini verimli geçirmelerini... Afad Samsunluları Uyardı Kuvvetli Yağmur ve Sel Uyarısı Verildi Atakum Belediyespor boccia takımı Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi üniversite yolunda gençlerin yanında Serhat Türkel Atakum Belediye Başkanı Oldu Serhat Türkel Atakum Belediye Başkanı Oldu