banner341

Samsung Beyaz Eşyalar Şimdi Galaxy Buds Kulaklık ve Elektrik Süpürgesi Hediyeli

Samsung Electronics, Temmuz ayı boyunca Samsung marka beyaz eşya satın alan tüketicilere Galaxy Buds Kulaklık ya da belirli model elektrik süpürgesine ücretsiz sahip olma fırsatı sunuyor.

Samsung Beyaz Eşyalar Şimdi Galaxy Buds Kulaklık ve Elektrik Süpürgesi Hediyeli ABONE OL

Samsung Electronics Türkiye, tüketicilerine özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Beyaz eşya kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen kampanya dahilinde; Samsung mağazalarından ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 31 Temmuz tarihine kadar satın alınan seçili beyaz eşyalar, Galaxy Buds Kulaklık veya belirli model elektrikli süpürge hediyeli olacak. Kampanya hakkında detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/temmuz-2019-samsung-beyaz-esya-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında
Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için //news.samsung.comadresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345