Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu eski milli güreşçi Yaşar Doğu, vefatının 63. yılı vesilesiyle anma mesajı yayımladı.
Kavak Belediyesi'nden yapılan açıklamada; "Hemşehrimiz gururumuz Türk Güreşi'nin sembolü Dünya ve Olimpiyat Şampiyonumuz Yaşar Doğu'yu vefatının 63. yılında rahmetle anıyorum.
İbrahim Sarıcaoğlu
Kavak Belediye Başkanı"
-----Sponsorlu Bağlantılar-----